Masz pomysł

na film?

 

Wypełnij wniosek

na jego realizację!

 

 

Producentów planujących złożenie wniosków na filmy fabularne pełnametrażowe prosimy o przygotowanie kosztorysu w oparciu o wzór kosztorysu filmu fabularnego przygotowanego przez PISF  i obowiązującego od 2014 r.

 

https://www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/wzor-kosztorysu-produkcji-filmu-fabularnego-oraz-rozwoju-projektu-filmowego-obowiazkowy-zalacznik-do-wniosku-o-dofinansowanie

 

W listopadzie 2013 roku Polski Instytut Sztuki Filmowej opublikował na swoich stronach wzór kosztorysu filmu fabularnego, który był integralnym elementem wniosku o dofinansowanie. Kosztorys ten wywołał dyskusję w środowisku filmowym, w efekcie której odbyło się spotkanie z udziałem Zarządu Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych oraz innych przedstawicieli branży filmowej z reprezentantami Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Podczas tego spotkania powołano wspólnie grupę roboczą, złożoną z fachowców, którzy zgodzili się podjąć pracę nad przygotowaniem wzoru kosztorysu dla PISF od nowa, bazując na własnych, wieloletnich doświadczeniach zawodowych.

W konsekwencji od 30 listopada 2014 r. OBOWIĄZUJE W POLSCE TAKI RODZAJ BUDŻETU ORAZ PODZIAŁU NA PSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCJI. 

 

 

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin

telefony: +48 91 434 83 52; +41 91 434 83 34, e-mail: kino@zamek.szczecin.pl